Hakkımızda

Ankara’da yaşayıp, tezgaha ihtiyacı olan herkesin bildiği Tezgah Dünyası; yıllardır süregelen bir tecrübe ve çalışma aşkıyla birleşmiş olan iş hacmiyle, Ankara’daki sayılı tezgah üreticileri arasındaki yerini koruyor. Türkiye’nin en kaliteli tezgahlarını, uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız, mükemmel özveri ve kendilerine güvenlerinin oldukça sağlam olmasıyla birlikte, en kısa sürede ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Mutfak tezgahı denilince akla gelen ilk şirket olan Tezgah Dünyası, tecrübesini ve başarısını, yaptığı işlerdeki kalitesinden almaktadır.
 
Evinizin en temel ihtiyacı ve mutfağınız vazgeçilmesi olan Tezgah üretiminde kullanılan Granit, Çimstone, Belenco gibi taşların mükemmel biçimde hazırlanmasının yanı sıra, dünya üzerinde kullanılan her türlü taştan ve malzemeden tezgaha ulaşmanızı sağlıyor. Müşteri memnuniyetini sürekli olarak ilk sırada tutan yapısı ve memnuniyetsizliğe tahammül etmeyen personellerimizin ince işçiliği ve isteğe bağlı olarak değişik tasarımlarda üretmesinin yanı sıra; yıllardır süren büyük özveri ve güven duygusunu müşterilerimize aşılamaktayız.

Tezgah Dünyası yalnızca Ankara’da değil; Türkiye’nin her iline mermer, granit, çimstone, belenco ve tezgah türlerini de ulaştırarak, kalitenin ülke çapına yayılmasını sağlıyor. Malzeme seçimi ister müşterilere göre, isterseniz hazır olarak yapım aşamasında olan ürünlerden seçildiği gibi, bu işe yıllarını vermiş ve süsleme konusunda, evinize uyumu ve zevkinize uyumu anlamında mükemmel işler çıkartılacağı gibi, fikir almanızı, fikrinizin oturması gibi hizmetlerde sunmaktayız.
 
Tezgah Dünyası olarak yaptığımız işlerin sizlere ulaşması için azami ilgi ve alaka sunmaktayız. Her zaman bilgi sahibi olabileceğiniz ve takibinde hiçbir şekilde zorlanmayacağınız işler yaptırabilirsiniz. Ayrıca her koşulda ilk olarak müşterilerimizin memnun olması ve kalitemizden emin olmasını sağlamamız, bizlere verdiği bu büyük başarının da temel anahtarıdır. Mutfak Tezgahı ihtiyacınıza mükemmel cevap almak ve kalıcı çözümlerle sağlam işçiliğin birleştirildiği Ankara Tezgah, her an hizmetinizdedir.